cs / en

Články

Recyklace oceli a nerezového šrotu

11.12.2018

Recyklace, pojem, který se dnes dotýká všech oborů a je skloňován ve všech pádech. Důvodem zájmu o tuto tématiku je snaha o zajištění trvale udržitelného rozvoje, tedy rozvoje lidstva, který zajistí potřeby přítomných generací, aniž by ohrozil schopnost budoucích generací uspokojovat jejich vlastní potřeby. Mimo jiné to znamená, že bychom měli minimalizovat používání primárních surovin, které jsou vzácné a které nelze obnovit, eliminovat spotřebu energií a snižovat emise. Společnost Cronimet, která je specialistou na recyklaci nerezového šrotu a oceli, vám přináší náhled do životního cyklu kovů.

Mobilní hospic Ondrášek

5.10.2018

Vážení obchodní přátelé,
rádi bychom Vás informovali, že v měsíci září se naše firma a všichni její zaměstnanci stali podporovateli mobilního hospice Ondrášek. Uspořádali jsme dobročinný bleší trh a jeho výtěžek jsme mu věnovali.Proč jsme se do tohoto projektu zapojili? A jaký jsme si v Cronimet Ostrava dali cíl? Vše se dozvíte v dnešním článku, skrze který bychom rádi šířili myšlenku a především podporu pro Mobilní hospic Ondrášek.

Přátelská pracovní atmosféra v Cronimetu v Ostravě

17.7.2018

Každé ráno, když jde Tomáš Borski do práce, nečekají ho tam jen kolegové, ale i přátelé, kteří toho s ním už hodně zažili. 16 zaměstnanců tvoří pracovní tým této společnosti a udržuje v chodu pobočku v Ostravě. Osm z toho pracuje na skladě, čtyři v administrativě. Všichni kolegové jsou schopni se navzájem zastoupit, takže jsou skutečně všestranní. K pracovnímu týmu patří také dva obchodníci, finanční ředitelka a jednatelka společnosti Lucie Milatová.

Cronimet mění nerezový odpad na drahocenný materiál

28.6.2018

Společnost Cronimet působí na světovém trhu již více než 40 let. Její specializací je obchod s feroslitinami, nerezovým odpadem a primárními kovy. Během těchto let vzniklo po celém světě téměř 60 poboček a obchodních zastoupení a společnost Cronimet se tak stala světovým lídrem na poli výkupu nerezového odpadu a jeho recyklace. Ročně vyváží téměř 1,5 mil. tun recyklovatelného materiálu prostřednictvím všech svých divizí.

1
4